Marketingové poradenstvo a texty

spolupráca s dôverou a Rešpektom

Efektívna reklama nie je len otázkou výšky rozpočtu. Oveľa dôležitejšie je zvoliť správny spôsob oslovenia, nájsť skutočné potreby, motívy rozhodovania zákazníkov. Dosiahnuť, aby sa propagácia dostala k cieľovej skupine.

  • Odborná konzultácia vám ušetrí nemálo starostí, finančných prostriedkov či zbytočnej práce. Poskytnem poradenstvo a praktickú pomoc pri realizácii marketingových cieľov.
  • Navrhnem vhodnú stratégiu, naučím vás posudzovať kreatívne návrhy a kvalitu dodávateľov, pripraviť propagačné materiály, robiť prieskumy a merať efektívnosť. 
  • Ak radšej zvolíte dodávateľskú spoluprácu, pripravím texty, grafické návrhy alebo zabezpečím celú realizáciu projektov.

Menšie či stredné firmy často nemôžu využívať služby renomovaných a drahých agentúr. Na druhej strane,veľké meno agentúry nie je zárukou individuálneho prístupu ani efektívneho nasadenia finančných zdrojov.

Mojím cieľom je byť optimálnou alternatívou k bežnej agentúrnej praxi.

Jana ŠKutková, konzultant, Copywriter, tréner

Rada sa s vami rozdelím o rozsiahle skúsenosti v marketingu pre investičné aj rýchloobrátkové produkty. Viedla som oddelenie marketingovej komunikácie v Siemens Nixdorf Osteuropa GmbH a neskôr Siemens s.r.o. Od roku 2004 som poradcom, prednášam a publikujem. Píšem texty pre brožúry, webstránky, ale aj výročné správy a prejavy.

Spolupracujem so špičkovými špecialistami na grafiku, programovanie, optimalizáciu webstránok, či PPC reklamu, aby ste vždy dostali najlepší servis. Vašou najväčšou výhodou je pritom úspora, rýchlosť a pružnosť.

Chcem vám prinášať praktické riešenia, informácie a pomoc pri zlepšovaní výsledkov marketingovej komunikácie. Najvyšším ocenením sú pre mňa slová spokojného klienta: "Spolupracujem s vami, pretože sa na moje peniaze pozeráte ako na svoje peniaze. Ušetrili ste mi ťažké tisíce, ktoré by som investoval nezmyselne, pričom jednoduché presmerovanie financií prinieslo výsledky."

klienti

V menšej firme sa majiteľ neraz musí popasovať s marketingovou prácou sám. Dá sa to zvládnuť úspešne, ak je človek otvorený novým informáciám, ochotný trošku rozmýšľať a občas aj čo-to preštudovať. Externý poradca pomôže vyhnúť sa chybám a dodá špecializované know-how.

K spokojným zákazníkom patria mnohé firmy, s ktorými spolupracujem pri formulácii misie a vízie, príprave stratégie a plánov, realizácii prieskumov, rozvíjaní firemnej kultúry, tvorbe tlačených materiálov, logotypov a corporate identity.

Teší ma, že moje služby využili spoločnosti Slovak Telecom, Beta Systems GmbH, Business Success, IMS Slovakia, Speakers, Arte Vitae, DraftFCB, Alfopa, Netmark a mnohé ďalšie menšie i väčšie spoločnosti.

Kontakt

skutkova@marketingovo.sk

00421 902 179 365

Vyhľadávanie

Stretnutie s Ing. Škutkovou  bola moja prvá individuálna spolupráca s lektorom. Perfektne pripravená, zbehlá v problematike, vnímavo vedenou navigáciou uviedla do základov marketingu aj mňa. Dostala som kvalitný návod na prácu, ale aj stimul k samovzdelávaniu. Zručne a s prehľadom zvládla naše témy pri príprave web stránky a myslím, že sa nám podarilo pekné dielko. Pre ňu som klientom aj medzi objednávkami, a to je výhra. Z každej komunikácie s ňou mám zisk.

Úžasné je, že pani Škutková si nenecháva skvelé myšlienky pre seba. Vždy sa teším, čo inšpiratívne prinesie jej MARKETINGOVO. Tam dostanete odpoveď aj na to, o čom ste ani nevedeli, že sa chcete opýtať. Vrelo odporúčam.

Ing. Ľudmila Čintalanová, Alfopa,     spol. s r.o., Košice,  www.alfopa.sk

Ocenenie klientov

"S Jankou spolupracujem od roku 1995. To je dosť dlhá doba na to, aby som mohol s istotou prehlásiť, že je skutočnou marketingovou profesionálkou. Dokáže poskytnúť pomoc v celej škále marketingového procesu od plánovania, stratégie, komunikácie až po realizáciu. Napriek tomu, že mám svoju agentúru, obraciam sa na Janku často aj doteraz. Ak potrebujete, aby boli vaše termíny dodržané a výsledok sa dostavil, obráťte sa na ňu.“  

Juraj Šembera, výkonný riaditeľ DRAFTFCB, s.r.o., www.draftfcb.sk

"Spolupráca s marketingovou konzultantkou Ing. Janou Škutkovou mi pomohla rozbehnúť firmu v začiatkoch. Oceňujem jej odbornosť a osobnú angažovanosť na zadaných projektoch a schopnosť dosiahnuť optimálny súlad medzi investíciou a výsledným efektom".

Mgr. Pavel Horák, Arte Vitae, s.r.o., www.artevitae.sk

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode